Generator 31630-ZY3-003 BV PSH, Henkel Parts, A.Fyreco
Tillverkare
Mer
AD KÜHNER 31630ZY3003 Generator
+ 3
AD KÜHNER 31630ZY3003
Artikelnummer: 553893RI
Generator AD KÜHNER 31630ZY3003 12V, 90A
Detaljer
  • Generator-laddström [A]: 90
  • Spänning [V]: 12
  • Skick: Helt ny
Mer
inkl.25% moms, gratis frakt
Gratis frakt
Detaljer
BV PSH 31630ZY3003
Artikelnummer: 125.553.090.050
Generator BV PSH 31630ZY3003 12V, 90A, B+ (M6), M6 B+, Ø 63,0 mm
  • Generator-laddström [A]: 90
  • Spänning [V]: 12
  • Remskive-Ø [mm]: 63,0
  • Antal splines: 6
  • Klämma: B+ (M6), M6 B+
  • Kvalitet: +Line Original
  • Antal fästhål: 2
  • Skick: Helt ny
inkl.25% moms, gratis frakt
Gratis frakt
varor tillgängliga: 26
BV PSH 31630ZY3003 Generator
BV PSH 31630ZY3003
Artikelnummer: 125.553.090.410
Generator BV PSH 31630ZY3003 12V, 90A, M6 B+, Ø 62,6 mm
  • Remskive-Ø [mm]: 62,6
  • Antal splines: 6
  • Bil-elsystem: för fordon med 12V elsystem
  • Klämma: M6 B+
  • Kvalitet: TWA New
  • Antal fästhål: 2
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
Ej i lager
Henkel Parts 31630ZY3003 Generator
Henkel Parts 31630ZY3003
Generator Henkel Parts 31630ZY3003 12V, 90A
  • Kvalitet: Standard Neuteil
inkl.25% moms, gratis frakt
Ej i lager
Henkel Parts 31630ZY3003
  • Kvalitet: TWA New
inkl.25% moms, gratis frakt
WAI 31630ZY3003
Artikelnummer: 12757N
Generator WAI 31630ZY3003 12V, 90A
  • Remskivor: med flerspårsremskiva
  • Vikt [kg]: 5,44
  • Längd [cm]: 23,5
  • Bredd [cm]: 18,49
  • Höjd [cm]: 16,99
inkl.25% moms, gratis frakt
SANDO 31630ZY3003 Generator
SANDO 31630ZY3003
Generator SANDO 31630ZY3003 12V, 90A, Ø 62 mm
  • Remskive-Ø [mm]: 62
  • Ribbantal: 6
  • Ny del
  • för fabrikat: DENSO
  • Tillverkare: HONDA
inkl.25% moms, gratis frakt
A.Fyreco 31630ZY3003 Generator
A.Fyreco 31630ZY3003
Artikelnummer: F86212750
Generator A.Fyreco 31630ZY3003 12V, 90A, M6 B+, Ø 63 mm
  • Remskive-Ø [mm]: 63
  • Klämma: M6 B+
inkl.25% moms, gratis frakt
CASCO 31630ZY3003 Generator
CASCO 31630ZY3003
Artikelnummer: CAL40365AS
Generator CASCO 31630ZY3003 12V, 90A, Ø 62 mm
  • Remskive-Ø [mm]: 62
  • Ribbantal: 6
  • Ny del
  • för fabrikat: DENSO
  • Tillverkare: HONDA
inkl.25% moms, gratis frakt