Kupéfilter 4D0 898 438 A MANN-FILTER, VALEO, BOSCH
Tillverkare
Mer
RIDEX 4D0898438A
Artikelnummer: 424I0155
Kupéfilter RIDEX 4D0898438A Partikelfilter, 283 mm x 203 mm x 20 mm
Detaljer
  • Filterutförande: Partikelfilter
  • Längd[mm]: 283
  • Bredd[mm]: 203
  • Höjd: 20
  • Antal: 2
  • Skick: Helt ny
Mer
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
Över 100 varor i lager
Detaljer
RIDEX 4D0898438A
Artikelnummer: 424I0222
Kupéfilter RIDEX 4D0898438A Partikelfilter, aktivtkolfilter, 280 mm x 202,7 mm x 27 mm
  • Filterutförande: Partikelfilter, aktivtkolfilter
  • Längd[mm]: 280
  • Bredd[mm]: 202,7
  • Höjd: 27
  • Skick: Helt ny
Över 100 varor i lager
KAMOKA 4D0898438A
Artikelnummer: F429801
Kupéfilter KAMOKA 4D0898438A Kupéluftsfilter, 277 mm x 203 mm x 27 mm
  • Filterutförande: Kupéluftsfilter
  • Längd[mm]: 277
  • Bredd[mm]: 203
  • Höjd: 27
  • för OE-nummer: 4D0819439A
  • för tillverkarnummer: F429801
varor tillgängliga: 18
VALEO 4D0898438A
Artikelnummer: 698790
Kupéfilter VALEO 4D0898438A Partikelfilter, 276 mm
  • Produktserie: CLIMFILTER COMFORT
  • Längd[mm]: 276
  • Bredd 1 (mm): 202
  • Antal: 2
  • Vikt [kg]: 0,25
  • Höjd 1 [mm]: 29
  • Bredd 2 [mm]: 202
  • Höjd 2 [mm]: 29
STARK 4D0898438A
Artikelnummer: SKIF-0170225
Kupéfilter STARK 4D0898438A Partikelfilter, aktivtkolfilter, 280 mm x 202,7 mm x 27 mm
  • Längd[mm]: 280
  • Bredd[mm]: 202,7
varor tillgängliga: 45
KAMOKA 4D0898438A
Artikelnummer: F526901